AVTOPLENKA.LVIV на професійному рівні проведе полірування Вашого авто. В роботі використовуються виключно якісні матеріали та професійне обладнання.
Полірування авто повертає блиск та насиченість кольору, усуває дефекти лакофарбового покриття, продовжує термін служби кузова.

Полірування автомобілів


Як тільки автомобіль залишає салон і виходить на трасу, він тут же починає піддаватися серйозним випробуванням. На високій швидкості рухаються попереду і зустрічні автомобілі завдають йому різні мікропошкодження. Причиною можуть бути дрібні частинки дорожнього покриття, камінчики і різне сміття, що виривається з-під коліс. Навіть самі незначні піщинки на високій швидкості здатні пошкодити покриття автомобіля, нанести йому подряпини і навіть мікросколи.

Навіть якщо автомобіль експлуатується в міських умовах, за ним ретельно доглядають, він схильний до різного роду забруднень, від яких тьмяніє лакофарбове покриття, і подряпин, які взагалі сильно псують його зовнішній вигляд. Повернути початковий блиск і свіжість і насиченість кольору фарби допоможе високотехнологічна полірування автомобіля, яка прекрасно впорається з двома головними завданнями: відновленням покриття і його захистом.

Найбільш прогресивні технології дозволяють самим дбайливим чином відполірувати автомобіль. При цьому шар «рідного» лаку знімається мінімальний, що дозволяє в подальшому провести не менше 10-ти поліровок. Висококласний полірувальник вміло використовує властивості розігрітого лаку і комбінацію кращих, індивідуально підібраних паст для полірування, щоб максимально зберегти заводське лакофарбове покриття автомобіля.

Для того, щоб ефект від виконаної процедури закріпити на максимально тривалий час.
Використовують спеціальний захиснне покриття. Одне з кращих на сьогоднішній момент – нанокераміка

Це міцне кремниево-кварцове покриття яке заповнює пори лаку і утворює молекулярне з’єднання яке міцніше будь-якого сучасного лакофарбового покриття. Є кращим ультрафіолетовим фільтром і має антистатичні і гідрофобні властивості. Стійке до будь-яких хімічних речовин.

Дане покриття дозволяє продовжити блискучий ефект від відновлювальних робіт на термін від 9 місяців до 3 років. При цьому поверхня відполірованого автомобіля виглядає просто розкішно, як ніби він тільки що покинув стіни автосалону.

Сама полірування автомобілів
проходить в кілька етапів. Спочатку авто миють. Потім його поверхню очищають від бітуму, будь-яких сторонніх вкраплень і знежирюють спеціальними засобами. На наступному етапі фахівець уважно оцінює стан авто

У скільки обійдеться власнику полірування авто
залежить від того, яке захисне покриття буде застосовуватися. Рідке скло стоїть на порядок дешевше, але все ж більшість автолюбителів воліють нанокераміка. За її властивості це надміцне покриття називають ще прозорою бронею. Це унікальне, стійке до будь-яких пошкоджень і навіть дії хімічних реагентів покриття надійно захистить автомобіль і подарує можливість довгий час насолоджуватися його прекрасним видом

Полірування та кераміка