НАНЕСЕННЯ КЕРАМІКИ

Кераміка для автомобіля – це сучасне покриття, яке наносять на поверхню кузова. Це спеціальне з’єднання, яке складається з безлічі компонентів, що пройшли температурну обробку. Ці компоненти забезпечують дуже високе зчеплення на молекулярному рівні з поверхнею кузова.

ПЕРЕВАГИ КЕРАМІЧНОГО ЗАХИСТУ:

  • Захист ЛКП від корозії.

Іржа – один з головних ворогів автовласників. Часто, коли на кузові з’являються дрібні відколи, з ними з’являється іржа. Згодом вона починає розростатися, займаючи все більше і більше поверхні автомобіля. Обробка керамікою захистить машину від корозії на кілька років.

  • Захист кузова від відколів і подряпин.

Дрібні відколи й подряпини – неминучість, з якою стикається кожен водій. Нанесення кераміки на автомобіль допоможе уникнути таких неприємностей, адже захист керамічним покриттям збільшує міцність лакофарбового покриттям
, а, отже, і опірність до відколів чи мікроподряпин.

  • Водовідштовхуючий ефект.

Коли на автомобіль, покритий керамікою, потрапляють краплі води, вони не затримуються, а просто скочуються вниз. При цьому разом з краплями йде пил і бруд – відбувається природна мікрочістка авто. Звичайно, це не скасовує необхідності регулярно їздити на мийку. Але з керамікою такі поїздки стануть рідше.

  • Яскравість фарби та блиск.

Хоча саме керамічне покриття прозоре, воно робить колір вашої машини більш яскравим, глибоким та насиченішим..

  • Ефект «антиграффіті».

На жаль, до сих пір зустрічається чимало любителів залишати пам’ятні малюнки на чужих авто. Але з керамікою це не страшно – з такого покриття фарба з балончика легко змивається звичайною водою.